Grupa DrIT

Poradnik

08-11-2018

Jak zaplanować produkcję z systemem ERP enova365?

Planowanie produkcji to wyzwanie dla całej organizacji. Dobre zaplanowanie produkcji wymaga dobrego systemu ERP, który pomoże zoptymalizować procesy produkcyjne, właściwie zarządzać zasobami, rozliczyć produkcję oraz dostarczyć rzetelne informacje zarządcze. enova365 wraz z Systemem Zarządzania Produkcją to odpowiedź na potrzeby firm, które szukają sprawdzonych rozwiązań do produkcji i jej planowania.

22-10-2018

enova365 – innowacyjny program księgowy dla biur rachunkowych

Oprogramowanie ERP enova365 to kompletny program dla biura rachunkowego, który wspiera firmy w prowadzeniu zarówno pełnej, jak i uproszczonej księgowości, a także ewidencji rozliczeń i środków pieniężnych. Finanse i księgowość to jeden z istotniejszych obszarów funkcjonowania firmy, a enova365 zapewnia nad nim pełną kontrolę.

26-09-2018

enova365 gotowa na zmiany prawne: JPK, Split Payment i RODO

Rok 2018 przyniósł wiele zmian legislacyjnych, które w znaczący sposób wpłynęły na funkcjonowanie przedsiębiorstw. Zmiany te dotyczą zwłaszcza Jednolitych Plików Kontrolnych, podzielonej płatności tzw. Split Payment oraz RODO. Czy Twoja firma jest na nie gotowa? Z doświadczonym partnerem wdrożeniowym oraz oprogramowaniem ERP enova365 Twoje przedsiębiorstwo sprawnie i bezproblemowo dostosuje się do nowo obowiązującego prawa.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Szukasz oprogramowania dla swojej firmy? Doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.