Wdrażanie systemu enova, szkolenia, instalacja, pomoc. Enova to kompleksowy system CRM, ERP - do zarządzania czasem pracy, pracownikami, do faktur. DrIT - partner enova dla biznesu! Profesjonalna obsługa użytkowników enova. Kraków i Warszawa - autoryzowany partner.
Grupa DrIT

Grupa Dr IT - partner enova365, któremu możesz zaufać!

Jesteśmy jednym z liderów we wdrażaniu systemu ERP enova365 w średnich oraz dużych przedsiębiorstwach. Specjalizujemy się we wdrażaniu rozwiązań w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych, reprezentujących bardzo zróżnicowane branże. Programujemy, tworząc własne dodatki i raporty. Oferujemy szeroki zakres pomocy w obsłudze i serwisowaniu rozwiązań opartych na oprogramowaniu enova365. Jako, że jesteśmy oficjalnym partnerem enova36, szkolimy naszych klientów oraz doskonalimy ich oprogramowanie, dzięki czemu enova365 staje się systemem, który rozwija się wraz z firmą klienta. Na przygotowanych przez nas rozwiązaniach, pracują liderzy w swoich branżach, firmy takie jak: Carpol Polska, będąca liderem w adaptacji pojazdów; Grupa Colorex, lider branży lakierniczej; ROLMET, firma o ugruntowanej pozycji na rynku stali i materiałów budowlanych; Federacja Polskich Banków Żywności, zajmująca kluczową pozycję w sektorze non-profit; Vistra Corporate Services, będąca międzynarodowym biurem rachunkowym czy też Urząd Transportu Kolejowego, zajmujący się regulacją transportu kolejowego w Polsce.

Nasze 21-letnie doświadczenie na rynku oraz dbałość o optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów, takich jak infrastruktura informatyczna, zespół, kompetencje oraz komunikacja, gwarantują przygotowanie bardzo dobrego narzędzia informatycznego, jakim jest enova365, wspierającego najważniejsze procesy biznesowe i podejmowanie strategicznych decyzji.

Autoryzowani partnerzy enova365 - gwarancja zadowolenia 

Jako autoryzowany partner systemu ERP enova365, posiadamy zespół wykwalifikowanych analityków, wdrożeniowców, programistów i szkoleniowców, którzy gwarantują świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasz zespół liczy blisko 40 osób. Pracujemy w biurach w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Wiemy, że autoryzacja zobowiązuje, dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i doskonalimy umiejętności podczas certyfikowanych szkoleń z zakresu rozwoju oprogramowania enova365.

Tworzone przez nas kompleksowe rozwiązania informatyczne dla biznesu, usprawniają oraz ulepszają codzienną pracę wielu firm. Naszym celem jest osiągnięcie przewagi rynkowej naszych klientów oraz ich stabilny rozwój i stały wzrost. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania są bardzo elastyczne i dają możliwość dalszej rozbudowy oraz integracji z innymi systemami.

Skorzystaj z naszego wsparcia przed i po wdrożeniu systemu enova

Największą korzyścią we współpracy z naszą firmą jest stałe wsparcie naszego zespołu na każdym jej etapie: od momentu doradztwa przy wyborze oprogramowania, podczas prowadzonej analizy przedwdrożeniowej, wdrożenia systemu ERP, szkoleń dla użytkowników i administratorów, po bieżące wsparcie serwisowe już po zakończeniu wdrożenia enova365.

Wdrażamy system ERP enova365 na najwyższym poziomie, dostosowując go do indywidualnych potrzeb każdej firmy, zachowując tym samym standardy, wynikające z oficjalnego partnerstwa z enova365. Dbamy o to, aby system był sprawdzony i niezawodny. Przekłada się to na oczywiste korzyści oraz zalety z funkcjonowania systemu, a także efektywność pracowników korzystających z najnowszych rozwiązań informatycznych.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Szukasz oprogramowania dla swojej firmy? Doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Zadzwoń aby usyskać więcej informacji: 12 413 11 06