Grupa DrIT

Referencje

COLOREX

branża produkcyjna

Jako firma produkcyjna poszukiwaliśmy skutecznego rozwiązania, które pozwoli nam oszczędzać czas i obniżyć koszty. Zdecydowaliśmy się na oprogramowanie enova365, ponieważ pozwoliło na stworzenie funkcjonalności niestandardowej, zgodnej z naszymi potrzebami. W pełni zautomatyzowaliśmy procesy produkcyjne, zlecenia i obsługę księgową. Wdrożenie przeprowadziła Grupa Dr IT. Wszystkie zmiany przebiegły sprawnie, dokonano migracji danych oraz niezbędnego szkolenia użytkowników. Przez cały czas pracownicy Grupy Dr IT służyli nam pomocą i wsparciem merytorycznym. Opierając się na dotychczasowym doświadczeniu polecamy Grupę Dr IT jako godnego polecenia, profesjonalnego partnera.

ROLMET

branża produkcyjna, budowlana

Z Grupą Dr IT współpracujemy od 2000 roku. W tym czasie firma zdążyła poznać nasze potrzeby i stale dostosowywać oprogramowanie do naszych zmieniających się warunków. Zaproponowano nam wdrożenie nowego oprogramowania enova365. To rozwiązanie z dużymi możliwościami funkcjonalnymi i nowatorskim podejściem do sposobu działania. Pozwala nam elastycznie dopasowywać się do profilu naszej działalności. Wszystkie prace wykonane przez ich zespół były zgodne z naszymi oczekiwaniami. Poza standardową funkcjonalnością Grupa Dr IT dopasowała dla nas raporty i wydruki, mając na uwadze specyfikę działania naszej firmy. Obecnie Grupa Dr IT sprawuje nad nami opiekę serwisową, dostarczając wszelkich niezbędnych rozwiązań.

SAMBUD

branża budowlana

Z Grupą Dr IT współpracujemy od wielu lat, dzięki czemu doskonale nas znają. Wspólnie udało nam się znaleźć oprogramowanie, które spełnia nasze wymagania. Wybraliśmy system enova365, ponieważ zapewnia nam maksymalną elastyczność oraz poprawę jakości pracy. Nowatorskie podejście do wielu aspektów naszej pracy pozwoliło nam wykorzystać niestandardowe funkcjonalności, dostarczając narzędzie do skutecznego zarządzania projektami.

Grupa Dr IT poza wdrożeniem i parametryzacją przeprowadziła także szkolenie użytkowników. Specjaliści z Grupy Dr IT pozostają wciąż do naszej dyspozycji, realizując powierzone działania. Jest to godny polecenia partner.

ERICPOL

nowe technologie

Oprogramowanie enova365 to innowacyjne rozwiązanie IT, które wspiera proces zarządzania personelem firmy, usprawni, kształtuje oraz skutecznie realizuje politykę personalną firmy. Dzięki odpowiednio dopasowanym przez Grupę Dr IT rozwiązaniom, komórki organizacyjne firmy Ericpol łatwiej się ze sobą komunikują. Sprawnie działające mechanizmy kadrowo-płacowe umożliwiają przepływ informacji do jednostek kierowniczych. W rezultacie organizacja obniża koszty zatrudnienia, a efekty pracy nowocześnie zarządzanej załogi korzystnie wpływają na rozwój firmy.

Grupa Dr IT to godny zaufania partner biznesowy, posiadający profesjonalnie wyszkoloną kadrę w dziedzinie IT.

UTH im. Heleny Chodkowskiej

uczelnie

System enova365 spełnił nasze oczekiwania a pracownicy Grupy Dr IT podeszli z pełnym profesjonalizmem do wdrożenia projektu. Oprócz migracji danych, specjaliście z Grupy Dr IT wykonali integrację z systemu z posiadami systemami informatycznymi tj.: Uniwersyteckim Systemem Obsługi Studiów oraz Sage Symfonia Finanse i Księgowość. Innowacyjne rozwiązanie jakie nam zaproponowano daje naszej Uczelni szansę ciągłego rozwoju i podążania za trendami w branży IT. Rekomenduję Grupę Dr IT jako profesjonalistów IT szczególnie w doradztwie i wdrożeniu oprogramowania ERP dla uczelni wyższych.

APX Technologie

branża produkcyjna

Zależało nam na systemie, który zagwarantuje prace na jednej bazie, dostarczającej wiarygodne dane, ułatwi planowanie i kontrolę prowadzonych przez nas projektów wraz z oceną ich rentowności, standaryzację działań sprzedażowych, zarządzanie gospodarką magazynową związaną z realizacją produkcji oraz proces serwisowania urządzeń. System enova365 spełnił te oczekiwania. Realizacja projektu wdrożeniowego przebiegła terminowo, a jego zakres był zgodny z naszymi oczekiwaniami i koncepcją wdrożenia, opracowaną przez specjalistów z Grupy Dr IT podczas analizy przedwdrożeniowej. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i z całą pewności możemy polecić Grupę Dr IT jako rzetelnego partnera biznesowego w zakresie wdrożenia systemu ERP oraz jego dalszej obsługi serwisowej.

MBC Automatyka i Wentylacja

branża HVAC

Szukaliśmy kompleksowego rozwiązania, które będzie wspierało najważniejsze procesy zachodzące w naszej firmie. Chcieliśmy mieć pewność, że nowy system pomoże naszym pracownikom sprawniej realizować projekty, a kadrze menedżerskiej dostarczy informacji niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji. Po kilku prezentacjach i rozmowach wybór padł na Grupę Dr IT, która zaproponowała rozwiązanie enova365. Zależało nam aby nawiązać współpracę z firmą, która wdrażała oprogramowanie w firmach o podobnym profilu działania i będzie nas wspierać również po wdrożeniu systemu - podkreślił Paweł Machalica, Kierownik Działu Finansowego MBC.

Ekosystem

branża budowlana

enova365 usprawniło funkcjonowanie poszczególnych działów w firmie, szczególnie księgowość i HR. Zautomatyzowane zostały procesy biznesowe zachodzące w firmie. Mamy dużo większą kontrolę nad działalnością firmy, kontaktami z klientem, zamówieniami  i wykonywanymi projektami. Bardzo dobrze oceniamy współpracę z Grupą Dr IT. Eksperci pozostają zawsze do naszej dyspozycji zgodnie z oczekiwaniami. Polecamy Grupę Dr IT jako rzetelnego partnera oraz specjalistę z zakresu rozwiązań informatycznych dla firm.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Szukasz oprogramowania dla swojej firmy? Doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Zadzwoń aby usyskać więcej informacji: 22 862 84 93