Grupa DrIT

Handel

Pozwala sprawnie zarządzać sprzedażą oraz gospodarką magazynową. Polecane firmom o różnych profilach w zakresie ofertowania, wystawiania dokumentów sprzedaży, ewidencji zamówień i obsługi magazynu, również magazynu wysokiego składowania. Podstawowe funkcje umożliwiają tworzenie dokumentów, zarządzanie towarami i cenami, przechowywanie informacji o kontrahentach, bankach i urzędach. Moduł jest zintegrowany z Ewidencją Środków Pieniężnych, uzupełniającą funkcjonalność w zakresie rozliczeń z kontrahentami, a także z Ewidencją Dokumentów i Rejestrem VAT.


Kartoteki kontrahentów

Umożliwia przechowywanie danych o kontrahentach, bankach i urzędach. Kartoteki zawierają informacje informacje teleadresowe, dane kontaktowe, warunki handlowe. Można również wyświetlić informacje dotyczące transakcji związanych z danym kontrahentem.


Kartoteki towarowe

Zawiera dane o towarach, listę kodów kreskowych, listę zamienników, listę stron www wraz z opisem. Z poziomu towaru można wyświetlić informację o transakcjach związanych z danym towarem.

 

Magazyn

Daje możliwość obsługi jednego lub wielu magazynów. Dla każdego z magazynów można zdefiniować odrębną listę towarów, które będą używane na dokumentach związanych z danym magazynem.


Cenniki

Zarządzanie polityką cenową firmy - definiowanie wielu rodzajów cen sprzedaży oraz metody ich wyliczania. Ceny można określać indywidualnie do określonych towarów.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Szukasz oprogramowania dla swojej firmy? Doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Zadzwoń aby usyskać więcej informacji: 22 862 84 93