Grupa DrIT

enova365

enova365 to nowoczesne, intuicyjne i funkcjonalne oprogramowanie dla firm klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem. Zapewnia przyjazną obsługę oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami - autorskimi, pisanymi na życzenie Klientów oraz oprogramowaniem innych producentów (mi.in SAP). System posiada 4 interfejsy, które odpowiadają różnym potrzebom i preferencjom Klientów: okienkowy, przeglądarkowy, dotykowy i komórkowy. Doskonale sprawdza się z pracy mobilnej poza biurem.

     

System enova365 dostępny jest w trzech odmianach funkcjonalnych - każda z nich odpowiednio odzwierciedla potrzeby małych, średnich oraz dużych firm. Wersja srebrna dedykowana jest małym, jednoosobowym firmom, wersja złota przeznaczona jest dla firm średniej wielkości, które szukają standardowych rozwiązań, a wersja platynowa, z nieograniczonymi możliwościami funkcjonalnymi, polecana jest szczególnie w firmach produkcyjnych, wieloodziałowych, które cenią wysoki standard pracy z systemem ERP na produkcji. System enova365 to również wygodne rozwiązanie dla Biur Rachunkowych, ułatwiające komunikację z własnymi Klientami poprzez pulpity online. 

Bezpieczeństwo systemu zapewnia wsparcie polskiego producenta. System jest na bieżąco rozwijany i aktualizowany do zmieniających się przepisów prawa. Rozwiązania takie jak: Jednolity Plik Kontrolny (JPK), Split Payment, RODO, e-teczki pracownicze, Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) dostępne są w standardzie systemu.

Przewagi systemu

Nowoczesny

enova365 wykorzystuje nowoczesne rozwiązania oparte na technologii Microsoft i dynamicznie rozwijającej się platformie programistycznej .Net. System udostępnia mobilną aplikację dla Klientów, która umożliwia zdalną komunikację oraz wymianę dokumentów - niezależnie od czasu i miejsca.

Intuicyjny

enova365 posiada prosty i przyjazny w obsłudze interfejs, który można dopasować do własnych potrzeb. System daje możliwość definiowania ulubionych zakładek oraz budowania i kolorowania list. Elastyczne filtry oraz wygodne raportowanie dodatkowo zwiększają komfort pracy z enova365.

Funkcjonalny

System enova365 sprawdzi się zarówno w małych, średnich, jak i dużych firmach, które cenią sobie wysokie standardy pracy. Budowała modułowa daje możliwość pracy na wybranej przez użytkownikach części systemu. enova365 to elastyczne narzędzie, które można w nieograniczony sposób rozbudowywać i rozwijać.

Bezpieczny

Bezpieczeństwo systemu zapewnia wsparcie polskiego producenta. System ERP dla produkcji, jak również inne moduły jest na bieżąco rozwijany i aktualizowany do zmieniających się przepisów prawa, a takie funkcjonalności jak generowanie i wysyłka Jednolitego Pliku Kontrolnego czy ochrona danych zgodnie z RODO są dostępne w standardzie systemu.

enova365 dla biur rachunkowych

enova365 to sprawdzone rozwiązanie dla biur rachunkowych. Oprócz standardowego rozwiązania w zakresie obsługi księgowej czy też kadrowo-płacowej, to również Pulpity HR i licencje typu Klient Biura. To rozwiązanie dające przewagę konkurencyjną na rynku. Z enova365 korzystają biura rachunkowe obsługujące międzynarodowych klientów, ceniących odpowiedni standard usług i bezpieczeństwo danych.

Polecane rozwiązania dla biur rachunkowych to przede wszystkim programy do obsługi standardowych procesów księgowych i kadrowo-płacowych dla nieograniczonej liczby baz. enova365 to również rozwiązania innowacyjne takie jak: Pulpit Kierownika i Pulpit Pracownika oraz Pulpit Klient Biura Rachunkowego. Rozwiązania umożliwiają nie tylko komunikację wewnątrz organizacji klientów, obsługiwanych przez biuro rachunkowe, ale również to platforma do elektronicznej wymiany komunikacji pomiędzy klientem a biurem rachunkowym oraz bezpośredni dostęp do własnych danych.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Szukasz oprogramowania dla swojej firmy? Doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Zadzwoń aby usyskać więcej informacji: 12 413 11 06