Umów się na bezpłatną prezentację wybranego modułu enova365. Zadzwoń do nas - tel.: 885 051 425                              Umów się na bezpłatną prezentację wybranego modułu enova365. Zadzwoń do nas - tel.: 885 051 425                                    Umów się na bezpłatną prezentację wybranego modułu enova365. Zadzwoń do nas - tel.: 885 051 425 

Grupa DrIT

Czy wiesz, że? enova365 i ulubione zakładki

enova365 posiada wiele możliwości, dzięki którym można tak skonfigurować system, że korzystanie z jego funkcji staje się proste i przyjemne. Etap konfiguracji to część procesu wdrożeniowego, podczas którego doświadczona firma wdrożeniowa, parametryzuje systemu i dostosowuje do potrzeb danego Klienta. Jedną z prostszych konfiguracji, którą również może wykonać sam użytkownik systemu, jest ustawienie zakładki: Ulubione. Zakładka może zawierać listy najczęściej wykorzystywane przez użytkowników podczas bieżącej pracy z systemem enova365. Mogą to być listy ogólne takie jak: Sprzedaż czy też Zakupy, lub bardziej szczegółowe, jakie jak: Faktury sprzedaży czy też Rabaty okresowe. Zakładkę: Ulubione, można przygotować w każdym module systemu enova365. Zasada tworzenia jest taka sama. Poniżej krótka instrukcja na przykładzie modułu enova365 Handel.

 

Jak skonfigurować Ulubione zakładki?

Aby dodać wybraną listę do Ulubionych należy na nią kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać: Dodaj skrót do paska. Czynność powtarzamy dla wszystkich list, z których najczęściej korzystamy. Zaznaczone listy automatycznie zapiszą się w sekcji Ulubione:

 

 

Nastepnie przechodzimy do sekcji Ulubione:

 

 Jak widać, znajdują się tutaj wszystkie zakładki, które dodaliśmy. Teraz w łatwy sposób można przemieszczać się pomiędzy nimi:

 

 

Użytkownik systemu może również samodzielnie zmienić wielkość ikon (małe ikony, duże ikony) oraz nadać własną nazwę danej liście (zmień nazwę skrótu). Stając na nazwie listy (np. Faktury sprzedaży, Faktury zakupu), pod prawym klawiszem myszy znajdują się dodatkowe funkcje.

Jeśli chcemy przejść do innego modułu, wtedy klikamy w sekcję: Foldery, dzięki czemu mamy widok wszystkich zakładek:

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu enova365 - napisz lub zadzwoń do nas: kontakt. Nasi eksperci chętnie umówią się na dodatkowe konsultacje. Dla Klientów, którzy potrzebują bieżącego wsparcia, podczas użytkowania systemu, przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety serwisowe.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Szukasz oprogramowania dla swojej firmy? Doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Zadzwoń aby usyskać więcej informacji: 22 862 84 93