Grupa DrIT

Zarządzaj nieruchomościami z enova365

Twoja firma posiada nieruchomości?
Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci nie tylko zarządzać gruntami i budynkami, ale również rozliczać je w ramach innych usług przedsiębiorstwa?

Czytaj więcej

Pracuj zdalnie z enova365

Zostań w domu.
Korzystaj ze zdalnego wsparcia profesjonalistów.

Czytaj więcej

Usprawniliśmy działalność grupy COLOREX

wdrażając system enova365
wraz z Systemem Zarządzania Produkcją

Czytaj więcej

System zarządzania produkcją

Planowanie produkcji oraz Panel Operatora
w jednym zintegrowanym rozwiązaniu

Czytaj więcej

enova365 - program księgowy, kadrowy, płacowy, system ERP i CRM

główne obszary
systemu ERP

Kadry i płace

Usprawniają procesy kadrowe oraz płacowe, gwarantując ich pełną automatyzację oraz szybki dostęp do danych. Stają się niezawodnym narzędziem dla działów HR do kompleksowej obsługi pracowników. Rozwiązanie spełnia wszystkie wymagania polskiego prawa w zakresie ewidencji danych, naliczania wynagrodzeń, podatków oraz składek ZUS w firmach zatrudniających nawet kilka tysięcy pracowników. Rozwiązanie posiada obszar zarządzania zasobami ludzkimi oraz narzędzie pozwalające na zarządzanie czasem pracy. Rozszerzeniem modułu jest portal HR przeznaczony do elektronicznej obsługi wniosków urlopowych i delegacji - chętnie wykorzystywany przez Biura Rachunkowe do obsługi własnych klientów.

Link

Finanse i księgowość

Elastyczne narzędzie dla księgowych i finansistów do prowadzenia zarówno pełnej, jak i uproszczonej księgowości. Pozwala ewidencjonować dokumenty, sporządzać deklaracje i sprawozdania, a także prowadzić pełne analizy finansowe. Doskonałe rozwiązanie dla Biur Rachunkowych z opcją bezpośredniej komunikacji ze swoimi klientami.

Link

Handel

Pozwala sprawnie zarządzać sprzedażą oraz gospodarką magazynową. Polecane firmom o różnych profilach w zakresie ofertowania, wystawiania dokumentów sprzedaży, ewidencji zamówień i obsługi magazynu, również WMS. Rozszerzeniem modułu jest Pulpit Kontrahenta - platforma B2B, ułatwiająca realizację zamówień i wzajemne rozliczenia z kontrahentami.

Link

CRM

Zarządza i wspiera utrzymywanie relacji z klientami. Wykorzystywane przez firmy o różnych profilach działalności, szczególnie polecane do działów marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. Ułatwia tworzenie kampanii, delegowanie zadań i zarządzanie projektami. Połączone z enova365: Outlook i SMS jest dobrym narzędzie do komunikacji z klientami.

Link

Raporty i analizy

Business Intelligence pozwala w uporządkowany i jednolity sposób na prezentację danych i ich analizę. Narzędzie oparte jest na wskaźnikach efektywności tzw. KPI. Jest to doskonałe narzędzie dla menedżerów, którzy potrzebuję informacji zarządczych do podejmowania strategicznych decyzji. Rozwiązanie umożliwia również import danych z innych systemów i ich prezentację w enova365.

Link

Produkcja

System Zarządzania Produkcją to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające planowanie produkcji na podstawie zdefiniowanych technologii wzorcowych. Pozwala zaplanować produkcję i śledzić plan produkcji za pomocą harmonogramów według zleceń oraz według linii produkcyjnych. Panel Operatora wbudowany w rozwiązanie umożliwia rejestrację wykonywanych operacji rzeczywistych, doskonale sprawdza się na halach produkcyjnych.

Link

Rozwiązania autorskie

enova365 to elastyczny system ERP, a rozszerzony o nasze rozwiązania autorskie, sprawdzi się w każdej firmie, niezależnie od branży i rynku. Nasze doświadczenie programistyczne, pozwoliło na rozszerzenie systemu o narzędzia do planowania produkcji, usprawniania procesów HR, procesów sprzedaży oraz integracji z rozwiązaniami branżowymi i innymi systemami m.in. SAP.

Link

Innowacyjne podejście do biznesu

Wpieramy biznes naszych Klientów poprzez oferowanie kompleksowych rozwiązań w zakresie usług informatycznych. Poznaj nasze kroki do sukcesu:

1.

Analiza przedwdrożeniowa

2.

Wdrożenie

3.

Opieka serwisowa

Aktualności

16-02-2023

Wersja 2212.3.8 już dostępna!

W nowej wersji programu o numerze 2212.3.8 udostępnione zostały kolejne funkcjonalności związane z aktualnymi zmianami w przepisach obowiązujących od 2023 roku, a dotyczą one głównie Klientów korzystających z modułów Kadry Płace oraz Księgowość. 

Poradnik

09-07-2021

Czy wiesz, że? enova365 i automatyczne logowanie

Czy wiesz, że w enova365 można uprościć sposób logowania do systemu? Odszukanie własnego loginu wśród długiej listy użytkowników zajmuje Ci dużo czasu?
Skonfiguruj automatyczne logowanie do enova365 i loguj się do systemu wpisując tylko indywidualne hasło. 
Poznawaj możliwości enova365 wraz z naszymi ekspertami. W dzisiejszym wydaniu poradnika: czy wiesz, że?, o automatycznym logowaniu do enova365.

08-07-2021

Czy wiesz, że? enova365 i ulubione zakładki

Czy wiesz, że w systemie enova365 możesz dostosowywać widoki programu do własnych potrzeb? Jeśli używasz funkcji, których wyszukiwanie zabiera Ci za dużo czasu, możesz dodać je do ulubionych zakładek w swoim widoku i mieć do nich bezpośredni dostęp zaraz po zalogowaniu się do programu. To oszczędza czas i zdecydowanie ułatwia korzystanie z systemu enova365. Zapraszamy do lektury naszego nowego cyklu: czy wiesz, że ....?, w którym będziemy dzielić się z Wami wiedzą naszych ekspertów. W dzisiejszej publikacji o zakładach: Ulubione.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Szukasz oprogramowania dla swojej firmy? Doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Tworzymy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla biznesu.

Zobacz co nas wyróżnia.

22 lata doświadczenia

60 wykwalifikowanych pracowników

415 ukończonych wdrożeń systemów klasy ERP

2000 zadowolonych klientów

Zadzwoń aby usyskać więcej informacji: 12 413 11 06